Menu Zamknij
Slider

Test Coopera na stadionie “Podskarbińska”

29 sierpnia 2021
14.00 – 17.00
Stadion “Podskarbińska”
Wojciecha Chrzanowskiego 23
04-392 Warszawa
Wstęp wolny
Kontakt dla mediów:
Marcin Kuriata
+48 885 864 504
mkuriata@osir.waw.pl
Zapisy
W dniu imprezy; biuro zawodów od godz. 13.00

W dniu 29 sierpnia, na Stadionie “Podskarbińska”, odbędzie się po raz pierwszy otwarty dla wszystkich Test Coopera. Ta wyjątkowa inicjatywa powstała z myślą o osobach, które pragną sprawdzić swoją formę przed jesiennymi startami, ale też dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić niedzielne popołudnie.

Test Coopera na Stadionie “Podskarbińska” to impreza biegowa dla wszystkich realizowana na bieżni lekkoatletycznej stadionu. Test Coopera to próba wytrzymałościowa opracowana przez Kennetha H. Coopera polegająca na nieprzerwanym 12-minutowym biegu. Pokonany przez biegacza dystans uznawany jest za miarę wytrzymałości. Dokładna ocena wytrzymałości odczytywana jest ze specjalnych tabel.

Starty uczestników Testu Coopera na Stadionie “Podskarbińska” będą się odbywać w turach od godziny 14:00 do 17:00, mniej więcej co 20 minut w różnych grupach wiekowych. Przed startem należy zarejestrować się w biurze zawodów, zlokalizowanym w budynku administracyjnym Stadionu “Podskarbińska”. Biuro będzie czynne w dniu wydarzenia od godziny 13.00. Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne.

Wystartować może każda osoba powyżej 8 roku życia. Do udziału szczególnie zachęcamy seniorów. Kobiety i mężczyzn w kategoriach wiekowych 60-69, 70-79 i 80+ za zajęcia miejsc 1-3 nagrodzimy okolicznościowymi pucharami. Natomiast wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Zapraszamy!

Bieżące informacje na temat Testu Coopera na Stadionie “Podskarbińska” można znaleźć na tej stronie oraz na fanpage’u OSiR Praga-Południe

Organizator:
 
Partner:
Skip to content