Menu Zamknij
Slider

Test Coopera na stadionie “Podskarbińska”

11 września 2021
12.00 – 18.00
Stadion “Podskarbińska”
Wojciecha Chrzanowskiego 23
04-392 Warszawa
Wstęp wolny
Kontakt dla mediów:
Marcin Kuriata
+48 885 864 504
mkuriata@osir.waw.pl
Zapisy
W dniu imprezy; biuro zawodów od godz. 11.00

W dniu 11 września 2021 r., na Stadionie „Podskarbińska”, po raz drugi odbędzie się otwarty dla wszystkich Test Coopera. Tym razem nasze wydarzenie organizujemy w dniu Narodowego Dnia Sportu.

9. edycja Narodowego Dnia Sportu, która odbędzie się 11 września br. to święto, podczas którego w całej Polsce, na wsiach, w miasteczkach i dużych miastach, wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w bezpłatnych wydarzeniach, treningach, zawodach. Organizatorem 9. Edycji Narodowego Dnia Sportu jest Fundacja Zwalcz Nudę.

Test Coopera to wyjątkowa inicjatywą powstałą z myślą o osobach, które pragną sprawdzić swoją formę przed jesiennymi startami, ale też dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić niedzielne popołudnie.

Test Coopera na Stadionie „Podskarbińska” to impreza biegowa dla wszystkich realizowana na bieżni lekkoatletycznej stadionu. Test Coopera to próba wytrzymałościowa opracowana przez Kennetha H. Coopera polegająca na nieprzerwanym 12 minutowym biegu. Pokonany przez biegacza dystans uznawany jest za miarę wytrzymałości. Dokładna ocena wytrzymałości odczytywana jest ze specjalnych tabel.

Starty uczestników Testu Coopera na Stadionie „Podskarbińska” będą się odbywać w turach od godziny 12:00 do 18:00, mniej więcej co 20 minut w różnych grupach wiekowych. Przed startem należy zarejestrować się w biurze zawodów zlokalizowanym w budynku administracyjnym Stadionu „Podskarbińska”. Biuro będzie czynne w dniu wydarzenia od godziny 11.00. Wystartować może każda osoba powyżej 8 roku życia. Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne.

Zapraszamy!

Bieżące informacje na temat Testu Coopera na Stadionie “Podskarbińska” można znaleźć na tej stronie oraz na fanpage’u OSiR Praga-Południe.

Organizator:
 
Skip to content