Menu Zamknij
STADION "PODSKARBIŃSKA"
previous arrow
next arrow
Slider

Stadion “Podskarbińska” posiada certyfikat II klasy IAAF i PZLA, co daje możliwość organizacji imprez rangi Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Na użytkowników czeka w pełni wyposażony w sprzęt sportowy (bramki, płotki, przyrządy do lekkiej atletyki) stadion z trzema szatniami i węzłem sanitarnym.

Obiekt jest w pełni nagłośniony i oświetlony. Posiada zadaszoną trybunę oraz 3000 miejsc siedzących dla widzów.

Na obiekcie znajduje się:

400-metrowa bieżnia z 8 torami na okrężnej oraz unikalna w skali kraju bieżnia z 10 torami na prostej
skocznia do skoku w dal i trójskoku
skocznia do skoku wzwyż i o tyczce
rzutnia do rzutu dyskiem i młotem
rzutnia do rzutu oszczepem
rzutnia do pchnięcia kulą
tor i strefa rozgrzewkowa
murawa wykorzystywana do dyscyplin lekkoatletycznych
mniejszy trawiasty plac, wykorzystywany do dyscyplin lekkoatletycznych
szatnie

Na Stadionie “Podskarbińska”, oprócz zawodów rangi mistrzowskiej, zawodów amatorskich i treningów sportowych, odbywają się różnorodne eventy plenerowe – koncerty, pokazy, pikniki czy imprezy firmowe, często połączone z aktywnością fizyczną, zabawami, konkurencjami sportowymi czy biegami ulicznymi.

W zależności od charakteru imprezy, teren stadionu daje wiele możliwości wykorzystania, między innymi poprzez stworzenie różnych stref i ustawienie w nich sceny, estrady, podestu, stoisk promocyjnych, namiotów, strefy cateringu (z grillem, foodtruckami, stołami czy leżakami), a także placów zabaw i innych atrakcji dla dzieci. Obiekt bywa także wykorzystywany jako plan filmowy.

Dzięki trzem oddzielnym wejściom na teren stadionu, istnieje możliwości podzielenia obiektu na części i przeprowadzenia w tym samym czasie różnych wydarzeń i zawodów.

Szanowni Klienci,
zapraszamy do zapoznania się z nowym serwisem OSiR Praga-Południe:
https://sport.um.warszawa.pl/waw/osir-pragapld
Miasto Stołeczne Warszawa zmienia serwisy ośrodków sportu w naszym mieście w celu ujednolicenia serwisów internetowych. Koniecznie zajrzyjcie do nowego serwisu internetowego. Do 31 maja nastąpi zmiana naszego dotychczasowego serwisu na nowy.
ODWIEDŹ NOWY SERWIS

This will close in 0 seconds

Skip to content