Menu Zamknij
PŁYWALNIA "SZUWAREK"
previous arrow
next arrow
Slider

Pływalnia “Szuwarek” mieści się tuż przy parku Płk. Szypowskiego “Leśnika”. Umiejscowienie obiektu w pobliżu pięknych terenów spacerowych oraz kortów tenisowych stwarza nieformalny kompleks rekreacyjny, z którego warto skorzystać. Do odwiedzenia pływalni “Szuwarek” zachęca prosty dojazd tj. od ul. Grochowskiej, skręcamy w Podolską a od ul. Szaserów w Biłgorajską lub Kwatery Głównej. Dobre rozwiązania komunikacyjne pozwalają na bezpieczny dojazd i parkowanie autokarów jak i samochodów osobowych.

Na terenie pływalni znajdują się dwie oddzielne niecki basenowe. Jedna, o wymiarach 25 x 12,5 m i głębokości 1,8 – 1,4 m, to typowy basen pływacki. Druga, o wymiarach 17 x 8 m i głębokości 0,85 – 1,15 m, przeznaczona jest do nauki pływania oraz ćwiczeń rehabilitacyjnych i aqua aerobicu. Do dyspozycji naszych gości jest świetnie wyposażona siłownia oraz funkcjonalna sala do ćwiczeń fitness.

Wszystkie nasze obiekty przystosowane są do obsługi klientów indywidualnych oraz organizowania wszelkiego rodzaju zawodów sportowych, imprez firmowych, integracyjnych, widowisk i wielu innych. Serdecznie zapraszamy!

Biłgorajska 2
04-303 Warszawa
Hala basenowa:
 
poniedziałek–piątek 6.00–21.30
sobota–niedziela 7.00–21.30
 
Zmienione godziny otwarcia
Siłownia:
 
poniedziałek–piątek 9.30–21.30
sobota–niedziela 9.30–17.30
 
Zmienione godziny otwarcia
Skip to content