Menu Zamknij
PŁYWALNIA "SZUWAREK"
previous arrow
next arrow
Slider

Pływalnia “Szuwarek” mieści się tuż przy parku Płk. Szypowskiego “Leśnika”. Umiejscowienie obiektu w pobliżu pięknych terenów spacerowych oraz kortów tenisowych stwarza nieformalny kompleks rekreacyjny, z którego warto skorzystać. Do odwiedzenia pływalni “Szuwarek” zachęca prosty dojazd tj. od ul. Grochowskiej, skręcamy w Podolską a od ul. Szaserów w Biłgorajską lub Kwatery Głównej. Dobre rozwiązania komunikacyjne pozwalają na bezpieczny dojazd i parkowanie autokarów jak i samochodów osobowych.

Na terenie pływalni znajdują się dwie oddzielne niecki basenowe. Jedna, o wymiarach 25 x 12,5 m i głębokości 1,8 – 1,4 m, to typowy basen pływacki. Druga, o wymiarach 17 x 8 m i głębokości 0,85 – 1,15 m, przeznaczona jest do nauki pływania oraz ćwiczeń rehabilitacyjnych i aqua aerobicu. Do dyspozycji naszych gości jest świetnie wyposażona siłownia oraz funkcjonalna sala do ćwiczeń fitness.

Wszystkie nasze obiekty przystosowane są do obsługi klientów indywidualnych oraz organizowania wszelkiego rodzaju zawodów sportowych, imprez firmowych, integracyjnych, widowisk i wielu innych. Serdecznie zapraszamy!

Biłgorajska 2
04-303 Warszawa
Hala basenowa:
 
poniedziałek–piątek 6.00–21.30
sobota–niedziela 7.00–21.30
 
Zmienione godziny otwarcia
Siłownia:
 
poniedziałek–piątek 9.30–21.30
sobota–niedziela 9.30–17.30
 
Zmienione godziny otwarcia

Szanowni Klienci,
zapraszamy do zapoznania się z nowym serwisem OSiR Praga-Południe:
https://sport.um.warszawa.pl/waw/osir-pragapld
Miasto Stołeczne Warszawa zmienia serwisy ośrodków sportu w naszym mieście w celu ujednolicenia serwisów internetowych. Koniecznie zajrzyjcie do nowego serwisu internetowego. Do 31 maja nastąpi zmiana naszego dotychczasowego serwisu na nowy.
ODWIEDŹ NOWY SERWIS

This will close in 0 seconds

Skip to content