Menu Zamknij
Slider

Korzeniowski Cup

15 września 2021
16.30
Stadion “Podskarbińska”
Wojciecha Chrzanowskiego 23
04-392 Warszawa

Wszystkich sportowców, którzy chcieliby się sprawdzić w lekkiej atletyce serdecznie zapraszamy do udziału w Mityngu „Korzeniowski Cup” organizowanym przez Fundację Roberta Korzeniowskiego na Stadionie „Podskarbińska”, który mieści się przy ul. Chrzanowskiego 23 i jest prowadzony przez OSiR Praga-Południe.

W wydarzeniu mogą wziąć udział zarówno zawodnicy zrzeszeni w klubach lekkoatletycznych, jaki i sportowcy zrzeszeni w uczniowskich Klubach Sportowych oraz uczniowie zgłoszeni przez nauczycieli WF.

Młodzi sportowcy będą mogli sprawdzić swoją formę w sprintach, biegach średnich, chodzie i rzutach, czyli wszystkich blokach konkurencji, jakie przyniosły polskim lekkoatletom dziewięć medali w Tokio i Sapporo.

Mityng „Korzeniowski Cup” zostanie przeprowadzony na obiekcie certyfikowanym przez PZLA, więc wyniki na nim uzyskane będą mały oficjalny status.

Projekt jest wspierany i finansowany przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe.

Każdy uczestnik zawodów otrzyma medal pamiątkowy i pakiet – niespodziankę od Kinder Joy of Moving, pierwsze trójki nagrodzimy dyplomami a zwycięzcy zostaną uhonorowani pięknymi statuetkami.

Początek zawodów zaplanowano na godzinę 16.30, a ceremonie wręczenia trofeów dla zawodników zajmujących miejsca na podium trwały będą do ok godz. 19.30.

Do zobaczenia w środowe popołudnie 15 września!

Skip to content