Menu Zamknij
HALA "SASKA"
previous arrow
next arrow
Slider

DUŻA SALA

  • boisko o wymiarach 24×42 metry
  • możliwość podziału kotarami na trzy części np. na boiska do piłki siatkowej
  • wyposażenie dostosowane do różnych dyscyplin sportowych tj. podwieszane profesjonalne kosze, bramki do piłki ręcznej i halowej piłki nożnej
  • tablica elektroniczna rejestrująca czas i wynik spotkania
  • trybuny na 250 miejsc dla widzów

RICOCHET

Ricochet jest odmianą squasha, która zdobywa coraz to większą popularność w Europie w tym także w Polsce. To uniwersalna gra dla wszystkich! Grę w ricocheta prowadzą dwie lub cztery osoby. Bardzo dynamiczna, o prostych regułach, wpływająca doskonale zarówno na kondycję fizyczną, jak i samopoczucie grających. Najważniejsza w niej nie jest siła, ale inteligencja, zmysł przewidywania i szybkość reakcji. Pobudza serce i układ krążenia, doskonali refleks. Nie przeciążając nadmiernie poprawia sprawność ruchową.

KRĘGIELNIA

Największą atrakcją Hali Sportowej „Saska” jest dziesięciotorowa kręgielnia. Przystosowana jest ona zarówno do gry rekreacyjnej jak również do przeprowadzania profesjonalnych zawodów.

Nasza kręgielnia jest idealnym miejscem do zorganizowania urodzin czy imprez integracyjnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę i przystępne ceny.

Rezerwacja torów:
do godz. 16.00 nr telefonu 22 277 60 02
po godz. 16.00 nr telefonu 22 277 60 05

SIŁOWNIA

Hala Sportowa „Saska” dysponuje profesjonalną siłownią z najwyższej klasy urządzeniami do ćwiczeń. Na siłowni obecni są także trenerzy, którzy zawsze służą pomocą wszystkim ćwiczącym.

TENIS STOŁOWY

Na hali znajdują się 4 stoły do gry w tenisa stołowego.

SALA FITNESS

ODNOWA BIOLOGICZNA

Odnowa biologiczna jest obsługiwana przez podmiot zewnętrzny.

  • masaże
  • solarium
  • sauna

Szanowni Klienci,
zapraszamy do zapoznania się z nowym serwisem OSiR Praga-Południe:
https://sport.um.warszawa.pl/waw/osir-pragapld
Miasto Stołeczne Warszawa zmienia serwisy ośrodków sportu w naszym mieście w celu ujednolicenia serwisów internetowych. Koniecznie zajrzyjcie do nowego serwisu internetowego. Do 31 maja nastąpi zmiana naszego dotychczasowego serwisu na nowy.
ODWIEDŹ NOWY SERWIS

This will close in 0 seconds

Skip to content